Terug naar archief
Verslag

 

beren

Eindstanden IJSCO jeugdtoernooi DSG Pallas 2010

OR = Onderling Resultaat

Topgroep
1
Koen Lambrechts Diepenveen
6
2
Guido van Mierlo Deventer
5 1/2
3
Morris Merza Deventer
5
4
Ivo Knottnerus Almere
4
5
Marion Severijnen Apeldoorn
2 1/2
6
Jorik Quint Wijchen
2
7
Johnny Paans Deventer
1 1/2
Stan Lambrechts Diepenveen
1 1/2

Groep A
1
Jop Rouwhorst Deventer
7
2
Max v/d Pavoordt Deventer
6
3
Thomas Mons Arnhem
5
4
Quirine Naber Arnhem
4
5
Simon van Eek Veenendaal
3
6
Anne Lambrechts Diepenveen
2
7
Frank van Hoorn Westervoort
1
8
Michiel Janssen Deventer
0

Groep B
1
Gerhard van der Knijff Apeldoorn
5 1/2
2
Maron Huzen Apeldoorn
5
3
Cisko Loos Ede
4 1/2
OR
4
Geert van Hoorn Westervoort
4 1/2
OR
5
Xadya van Bruxvoort Arnhem
4 1/2
OR
6
Martijn Vlootman Elst
2
OR
7
Marcel Albers Voorst
2
OR
8
Mickael Pouw Olst
0

Groep C
1
Ian Kock Didam
6 1/2
2
Casper Wouters Apeldoorn
5
3
Luka Gobac Deventer
4
OR
4
Hans Knottnerus Deventer
4
OR
5
Tim Evendijk Ede
3 1/2
6
Koen Bruning Arnhem
2
OR
7
Joshua Zander Deventer
2
OR
8
Fabian Engelhardt Arnhem
1

Groep D
1
Renso Steunenberg Apeldoorn
7
2
Yannick te Pest Herwen
5
OR
3
Jim Pronk Ede
5
OR
4
Willeke Knottnerus Deventer
4
5
Ruben de Vries Ede
2 1/2
6
Bart Borm Arnhem
2
7
Fabian Naber Arnhem
1 1/2
8
Fons van Eldik Apeldoorn
1

Groep E
1
Donato Cattini Arnhem
4 1/2
2
Marijn van Heerebeek Westervoort
4
OR
3
Daniel Boutros Elst
4
OR
4
Olaf Meijer Zwolle
4
OR
5
Jeffrey van Eek Veenendaal
3 1/2
6
Caspar van Lieshout Olst
3
7
Bent Schleipfenbauer Doesburg
2 1/2
OR
8
Lodewijk van Lookeren Campagne Elst
2 1/2
OR

Groep F
1
Dylan Steunenberg Apeldoorn
6
2
Mick van Randtwijk Apeldoorn
4 1/2
3
Hidde Harmsen Deventer
4
4
Maarten Wigboldus Elst
3 1/2
5
Tim Ekkelenkamp Apeldoorn
3
OR
6
Aliya Scholten Apeldoorn
3
OR
7
Pieter Verhoef Arnhem
2 1/2
8
Wiebe Wennekers Arnhem
1 1/2

Groep G
1
Lorens Konecny Arnhem
6
2
Rein Stradmeijer Westervoort
5
OR
3
Juriaan van Lookeren Campagne Elst
5
OR
4
Geert Stradmeijer Westervoort
4
5
Cyndia Wong Arnhem
3
OR
6
Rens Kierkels Arnhem
3
OR
7
Jens Schleipfenbauer Doesburg
2
8
Jago van Lieshout Olst
0

Groep H
1
Rafie Smit Lelystad
7
2
Gerben Lukkezen Arnhem
5
3
Vinesan Kanapathi Pillai Apeldoorn
4 1/2
4
Nils Zeeuwen Schalkhaar
4
5
Alain van der Velden Gorssel
2 1/2
6
Berry Klarenbeek Ede
2
OR
7
Niels Ekkelenkamp Apeldoorn
2
OR
8
Marnix van Lieshout Olst
1

Groep I
1
Marcelino Bruggenkamp Lelystad
6
2
Robin Moorman Deventer
4
OR
3
Xander Rohr Westervoort
4
OR
4
Jelle Muller Zwolle
3 1/2
5
Marijn v/d Reek Helmond
1 1/2
6
Max Wiegertjes Deventer
1
OR
7
Max Meijer Zwolle
1
OR

Groep J
1
Bart van Stam Ede
5
OR
2
Gert-Jan Blom Deventer
5
OR
3
Bernard Hoppenreijs Elst
4
4
Sam de Groot Deventer
3
5
Xander-Rick Balster Deventer
2
OR
6
Silas Hoevers Deventer
2
OR
7
Rowan Kappert Olst
0

Groep K
1
Max Lutgerink Deventer
4
OR
2
Nickey Hoeree Arnhem
4
OR
3
Brent Rotgans Apeldoorn
4
OR
4
Eelco Obdeijn Deventer
3 1/2
5
Titia van Os Arnhem
3
6
Sjors Wijnhoven Arnhem
2 1/2
7
Sjors Huisjes Deventer
0

Groep L
1
Matthieu Jamin Diepenveen
5
OR
2
Leon Geurtzen Arnhem
5
OR
3
Ella Aafjes Diepenveen
4
4
Sam van Slobbe Westervoort
3 1/2
5
Tom van der Staal Heeten
2 1/2
6
Mick Vorsteveld Olst
1
7
Luuk Hijenga Diepenveen
0

Groep M
1
Yael Scholten Apeldoorn
6
2
Sam Plevier Twello
4
OR
3
Ruben Schreuder Deventer
4
OR
4
Colin Wouters Apeldoorn
3
5
Jorike Huisjes Deventer
2
6
Manuel van Egmond Deventer
1
OR
7
Olivier van Egmond Deventer
1
OR