NIEUWS oktober t/m december 2012

Terug naar archief

 

OSBO PJK: Brons voor Ruben Schreuder !
Jeugd speelt snel
Uitslagen voorronde interne beker

------------------------------

Arnhem, 27/28 december 2012

OSBO PJK; Brons voor Ruben Schreuder!

Ruben Schreuder heeft een keurige derde plaats gehaald op het OSBO Persoonlijk Jeugdkampioenschap, leeftijdscategorie E.

Ruben scoorde 7 uit 9, net zoveel als nummer twee.
Ook in de D-categorie scoorde Ruben netjes 6 punten, evenals Dries Wedda.
In de A-categorie wist Max van de Pavoordt net niet het podium te bereiken, door één off-day.
Wel ging de meisjestitel in de C-categorie naar ex-Pallaslid Willeke Knottnerus, met 5 1/2 uit 8.

Foto: concentratie bij Ruben

Brons !

------------------------------

Deventer, 20 december 2012

Jeugd speelt snel

Even een avond zonder 'ankeren', daar was geen tijd voor.
Vanwege kerstvieringen en een lage opkomst gewoon lekker snelschaken.

Met wat trainers erbij konden er drie groepen van zes worden gemaakt. Wander de Vries won de "talenten-groep", Gert-Jan Blom was de sterkste in de "gevorderden-groep" terwijl trainer Toin Lambrechts nog net de jeugd kon voorblijven in de "hoofd-groep".

De eindstanden:

Hoofd-groep:
1. Toin Lambrechts 4
2. Kobus Zantuma 3 OR
3. Hans Knottnerus 3 OR
4. Hidde Harmsen 2 OR
5. Gorrit Smit 2 OR
6. Silas Hoevers 1

Gevorderden-groep:
1. Gert-Jan Blom 5
2. Dries Wedda 4
3. Ruben Schreuder 3
4. Chris Scholten 2
5. Toa Boers 1
6. Sanne van der Staal 0

Talenten-groep:
1. Wander de Vries 5
2. Tom van der Staal 4
3/4/5. Feike Harmsen 2
3/4/5. Foma Komarov 2
3/4/5. Lúdwin Kaemingh 2
6. Walter Kaemingh 0

------------------------------

Deventer, 8 november 2012

Uitslagen voorronde interne beker

Alle wedstrijden in de voorronde zijn gespeeld.

Ben Bloemsma * NB
-
Eddy Sander
0.5 - 0.5
Eric Goedhart
-
René Rouwhorst *
0 - 1
Sebastiaan Haverkate *
-
Alex Ritsema
1 - 0
Gorrit Smit
-
Hans Roeloffs *
0 - 1
Tjeerd de Jong
-
Jos Claessens *
0 - 1
Piet Ypma
-
Herman Vrielink *
0 - 1
Willem Wubs
-
Maarten van Daalen *
0 - 1

* Naar volgende ronde.

René Renders, Radboud de Roos, Johnny Paans, Gerard Burgers, King Wullur, Max van de Pavoordt, Erik Blom, Jop Rouwhorst en Marco van Sittert hebben op grond van de 1 augustus-rating een bye.

De speeldata zijn in beginsel:

1 november voorronde
24 januari 1e ronde
7 maart kwartfinale
4 april halve finale
25 april finale

Van deze speeldata kan overeenkomstig het bekerreglement afgeweken worden.