Terug naar archief
C jeugd

---------------------------------------------------------

Putten, 27 februari 2010

Ook tweede dag weinig punten

De Topklasse C-jeugd is dit jaar toch wat te zwaar gebleken.

Tegen Toren C3 werd nog gelijk gespeeld, de andere twee wedstrijden gingen verloren.

---------------------------------------------------------

Eindstand OSBO Topklasse C
    Mp Bp
1 De Toren 1 14 27
2 De Toren 2 11 20.5
3 NW Veluwe 10 19.5
4 Schaakmaat 6 13
5 De Toren 3 5 10
6 S.M.B. 1 5 9.5
7 S.M.B. 2 3 8
8 Pallas 2 2 4.5

---------------------------------------------------------

Deventer, 13 februari 2010

OSBO Topklasse, Pallas C kan nog geen potten breken

Op de eerste speeldag in de OSBO Topklasse heeft Pallas C een lastige speeldag gehad.

Van tevoren was al ingeschat dat het in deze sterke groep erg moeilijk zou worden. Er werd dan ook tegen de Schaakmaat C, de Toren C1 en NW Veluwe C met de grootst mogelijke cijfers verloren.
Tegen SMB C2 werd wel een matchpunt binnengehaald door overwinningen van Luka Gobac en Caspar van Lieshout.
Over 14 dagen mogen Hans Knottnerus en Sander Hartman ook een hernieuwde poging doen om punten te scoren.

---------------------------------------------------------

Amersfoort, 19 december 2009

Goede afsluiting Pallas C1

Pallas C1 heeft met een nipte nederlaag en een duidelijke overwinning het seizoen in de KNSB Meesterklasse afgesloten.

Tegen Groningen won Max van de Pavoordt en speelde Jop Rouwhorst remise. Anne Lambrechts en Michiel Janssen verloren echter.
In de slotronde tegen Amersfoort werd echter de volle buit gepakt; 4 - 0

Uitslagen ronde 7
Groningen - Pallas 2.5 - 1.5
Vaclav Ocelik
(1698)
- Jop Rouwhorst
(1355) (w)
0.5 - 0.5
Renout Swarts
(1483)
- Anne Lambrechts
(1285)
1 - 0
Wouter Manenschijn
(1300)
- Max van de Pavoordt
(1413)
0 - 1
Thierry Volker
(1226)
- Michiel Janssen
(-)
1 - 0

 

 

 

Overige uitslagen:

Sneek - Ch. Europoort 0.5 - 3.5
D4 - Leudal 3.5 - 0.5
Assen - W.k./Bergen 2.5 - 1.5
De Toren 2 - De Toren 1 0 - 4
MSV-VSM - HMC Calder 3.5 - 0.5
Van der Linde - Z. Amstelveen 0.5 - 3.5
Rijswijk - Botwinnik 1 - 3
VAS - Santpoort 1.5 - 2.5
Moira Domtoren - Chesscool 1 - 3
Amersfoort - AdA 04 1 - 3
Dr. Max Euwe - Minerva 2 - 2

Uitslagen ronde 8
Pallas - Amersfoort 4 - 0
Jop Rouwhorst
(1355)
- Laurens Kool
(1373) (w)
1 - 0
Anne Lambrechts
(1285)
- Dogukan Yurumez
(-)
1 - 0
Max van de Pavoordt
(1413)
- Bas Weggelaar
(-)
1 - 0
Michiel Janssen
(-)
- Lorenzo van Nimwegen
(-)
1 - 0

 

Overige uitslagen:

Ch. Europoort - Assen 3.5 - 0.5
D4 - Sneek 2 - 2
De Toren 1 - Botwinnik 3 - 1
Leudal - Santpoort 2 - 2
Z. Amstelveen - MSV-VSM 3.5 - 0.5
W.k./Bergen - HMC Calder 3 - 1
Rijswijk - De Toren 2 2 - 2
VAS - Groningen 1 - 3
Van der Linde - Chesscool 2 - 2
AdA 04 - Dr. Max Euwe 2 - 2
Minerva - Moira Domtoren 1 - 3

---------------------------------------------------------

Eindstand KNSB Meesterklasse C-jeugd
    Mp Bp
1 Ch. Europoort 15 24.5
2 D4 13 22.5
3 De Toren 1 12 22
4 Z. Amstelveen 10 21
5 W.k./Bergen 10 19
6 Leudal 10 18
7 Assen 10 17.5
8 Sneek 9 18
9 Santpoort 9 17
10 Botwinnik 8 17.5
11 MSV-VSM 8 16.5
12 De Toren 2 8 14
13 Groningen 8 11
14 Chesscool 7 16
15 Van der Linde 7 15.5
  HMC Calder 7 15.5
17 Pallas 7 15
18 Rijswijk 7 13.5
19 Moira Domtoren 7 12.5
20 VAS 6 15.5
21 AdA 04 6 14
22 Dr. Max Euwe 4 13
23 Minerva 3 6.5
24 Amersfoort 1 6.5

---------------------------------------------------------

Arnhem, 12 december 2009

Pallas C2 zakt af

De tweede speeldag van Pallas C2 was beduidend slechter dan de eerste. Met vier nederlagen en een remise zakte het team naar de tiende plaats.

---------------------------------------------------------

Eindstand OSBO C-jeugd
2
    Mp Bp
1 De Toren 3 16 31
2 NW Veluwe 16 28
3 Schaakmaat 1 15 28
4 S.M.B. 1 13 24
5 S.M.B. 2 13 22.5
6 Mook 12 24.5
7 Wageningen 11 20
8 De Toren 4 11 19.5
9 Zutphen 10 22
10 Pallas 2 9 19.5
11 A.S.V. 2 9 17
12 Schaakmaat 2 8 17
13 A.S.V. 17 18
14 O & O 5 15
15 Veenendaal 5 12

---------------------------------------------------------

Wageningen, 21 november 2009

Pallas C2 voorlopig vijfde

Pallas C2 is voorlopig vijfde in de tussenstand van de OSBO voorronde. Het team was enigzins gehavend vanwege Mexicaanse invloeden.

Een uiterst geconcentreerde Hans Knottnerus scoorde aan bord één maar liefst 3 1/2 uit 4. Zus Willeke (uit de E-jeugd) deed daar aan bord vier weinig voor onder met een halfje minder.
Sander Hartman en Caspar van Lieshout zorgden voor de nodige halfjes.

---------------------------------------------------------

Amersfoort, 7 november 2009

Opnieuw twee matchpunten voor C-team

Pallas C1 heeft opnieuw twee matchpunten in de KNSB Meesterklasse gehaald door te winnen van het Utrechtse Moira Domtoren. De middagwedstrijd tegen de Toren 2 ging echter verloren.

Het team staat nu op een zeventiende plaats en kan op de laatste speeldag nog grote sprongen naar boven of beneden maken.

Uitslagen ronde 5
Pallas - Moira Domtoren 3 - 1
Jop Rouwhorst
(1355)
- Tim Hartog
(-) (w)
1 - 0
Anne Lambrechts
(1285)
- Rogier Fischer
(1083)
1 - 0
Max van de Pavoordt
(1413)
- Mikhail Epifanof
(1277)
1 - 0
Michiel Janssen
(-)
- Anne Mossink
(-)
0 - 1

Overige uitslagen:

Ch. Europoort - De Toren 1 2 - 2
Assen - D4 1 - 3
Sneek - W.k./Bergen 1.5 - 2.5
Leudal - MSV-VSM 2.5 - 1.5
Chesscool - HMC Calder 0.5 - 2.5
Botwinnik - Z. Amstelveen 1 - 3
De Toren 2 - Van der Linde 2 - 2
Santpoort - Groningen 4 - 0
VAS - Dr. Max Euwe 3 - 1
Rijswijk - Amersfoort 2.5 - 1.5
Minerva - AdA 04 0 - 4

Uitslagen ronde 6
Pallas - De Toren 2 1 - 3
Jop Rouwhorst
(1355)
- Raimond Vastenhout
(1498) (w)
0.5 - 0.5
Anne Lambrechts
(1285)
- Iris Roelofs
(1581)
0 - 1
Max van de Pavoordt
(1413)
-

Noah Goldsmid
(1247)

0.5 - 0.5
Michiel Janssen
(-)
- Maron Huzen
(1105)
0 - 1

Overige uitslagen:

Z. Amstelveen - Ch. Europoort 1.5 - 2.5
De Toren 1 - D4 1.5 - 2.5
W.k./Bergen - Leudal 1 - 3
Santpoort - Sneek 1.5 - 2.5
MSV-VSM - Assen 1.5 - 2.5
HMC Calder - Van der Linde 2 - 2
Chesscool - Rijswijk 0.5 - 3.5
Groningen - Botwinnik 0 - 4
AdA 04 - VAS 1 - 3
Moira Domtoren - Dr. Max Euwe 2.5 - 1.5
Amersfoort - Minerva 2 - 2

---------------------------------------------------------

Amersfoort, 10 oktober 2009

Eerste matchpunten voor Pallas C1

Door een gelijkspel tegen AdA 04 en een overwinning op Minerva heeft Pallas C1 de eerste drie matchpunten binnen gehaald.

Uitslagen ronde 3
Pallas - AdA 04 2 - 2
Jop Rouwhorst
(1355)
- Jari Sanou
(1293) (w)
0 - 1
Anne Lambrechts
(1285)
- Bram Schiphorst
(1198)
1 - 0
Max van de Pavoordt
(1413)
- Renzo Bakker
(1147)
1 - 0
Michiel Janssen
(-)
- Casper van der Veen
(1108)
0 - 1

Overige uitslagen:

Botwinnik - D4 1 - 3
Ch. Europoort - Leudal 3 - 1
De Toren 1 - Z. Amstelveen 2.5 - 1.5
De Toren 2 - HMC Calder 2.5 - 1.5
Rijswijk - Sneek 0.5 - 3.5
Assen - Groningen 3 - 1
Dr. Max Euwe - Van der Linde 0 - 4
VAS - MSV-VSM 1.5 - 2.5
Santpoort - W.k./Bergen 0.5 - 3.5
Chesscool - Minerva 4 - 0
Moira Domtoren - Amersfoort 2 - 2

Uitslagen ronde 4
Minerva - Pallas 0.5 - 3.5
Jolien Eilers
(1341)
- Jop Rouwhorst
(1355) (w)
0 - 1
Anne Willemsen
(1334)
- Anne Lambrechts
(1285)
0.5 - 0.5
Tobias Render
(-)
- Max van de Pavoordt
(1413)
0 - 1
Sylvan Bruggink
(-)
- Michiel Janssen
(-)
0 - 1

 

 

 

Overige uitslagen:

D4 - Ch. Europoort 1 - 3
Leudal - De Toren 1 2 - 2
Z. Amstelveen - Sneek 1 - 3
Van der Linde - Assen 1 - 3
MSV-VSM - Botwinnik 3 - 1
W.k./Bergen - De Toren 2 3.5 - 0.5
HMC Calder - VAS 2.5 - 1.5
Dr. Max Euwe - Santpoort 1.5 - 2.5
Groningen - Rijswijk 2 - 1
Amersfoort - Chesscool 0.5 - 3.5
AdA 04 - Moira Domtoren 1 - 3

---------------------------------------------------------

Amersfoort, 19 september 2009

Pallas C1 kan nog geen potten breken

Op de eerste speeldag in de KNSB Meesterklasse heeft Pallas C1 nog geen potten kunnen breken. Beide partijen gingen verloren.

Tegen het sterke Zukertort 1 werd een ingecalculeerde nederlaag geleden. Jop Rouwhorst, Anne Lambrechts, Max van de Pavoordt en invaller Hans Knottnerus leden allemaal verlies.
Ook tegen MSV-VSM werd een 4-0 nederlaag geleden, maar toch biedt het getoonde spel reden tot enig optimisme.

Uitslagen ronde 1
Pallas - Z. Amstelveen 0 - 4
Jop Rouwhorst
(1355)
- Tjark Vos
(1771) (w)
0 - 1
Anne Lambrechts
(1285)
- Roger Mehra
(1746)
0 - 1
Max van de Pavoordt
(1413)
- Shotaro de Niet
(1832)
0 - 1
Hans Knottnerus
(-)
- Michiel van Andel
(1655)
0 - 1

Overige uitslagen:

Santpoort - D4 0.5 - 3.5
De Toren 1 - Groningen 4 - 0
Botwinnik - HMC Calder 2.5 - 1.5
VAS - Amersfoort 4 - 0
Chesscool - W.k./Bergen 1 - 3
Assen - AdA 04 4 - 0
Moira Domtoren - Sneek 0 - 4
De Toren 2 - Dr. Max Euwe 3 - 1
Minerva - Van der Linde 0 - 4
Ch. Europoort - MSV-VSM 4 - 0
Rijswijk - Leudal 0 - 4

Uitslagen ronde 2
MSV-VSM - Pallas 4 - 0
Tim Yue
(1751)
- Jop Rouwhorst
(1355) (w)
1 - 0
Paul Bokern
(1359)
- Anne Lambrechts
(1285)
1 - 0
Peter Bokern
(1360)
- Max van de Pavoordt
(1413)
1 - 0
Mick Godding
(-)
- Hans Knottnerus
(-)
1 - 0

 

 

 

Overige uitslagen:

Sneek - De Toren 1 1 - 3
W.k./Bergen - Ch. Europoort 1 - 3
Z. Amstelveen - De Toren 2 3 - 1
D4 - VAS 4 - 0
Van der Linde - Botwinnik 0 - 4
HMC Calder - Minerva 4 - 0
Groningen - Chesscool 2.5 - 1.5
Amersfoort - Santpoort 0.5 - 3.5
AdA 04 - Rijswijk 1 - 3
Dr. Max Euwe - Moira Domtoren 4 - 0
Leudal - Assen 3 - 1
OSBO
Topklasse
Stand
dag 1
dag 2
KNSB Meesterklasse
Stand
dag 1
dag 2
dag 3
dag 4

OSBO voorronde:
Stand
dag 1
dag 2