Terug naar archief

AB jeugd

---------------------------------------------------------

Deventer, 15 juni 2009

Promotie Pallas A2

Pallas A2 heeft door de uitstekende tweede plaats in de 1e klasse KNSB promotie afgedwongen naar de Promotieklasse KNSB.

Vandaag is het bericht van de KNSB binnen gekomen dat deze plaats voldoende is om voor volgend seizoen de plaats van het eerste in te nemen, dat promoveerde naar de Meesterklasse A.

---------------------------------------------------------

Zwolle, 6 december 2008

Pallas A1 kampioen KNSB promotieklasse Noord-Oost

Pallas A1 is ongeslagen kampioen geworden in de Promotieklasse KNSB NO. Dat betekent dat volgend jaar in de KNSB Meesterklasse wordt gespeeld.
Feliciteren kan op het forum:

Door een 3 - 1 overwinning op het Friese Schaakwoude, was er in de laatste ronde nog maar 1 bordpunt nodig tegen naaste belager Almelo om het kampioenschap binnen te halen.
Lang bleven de Almeloers het proberen, ook nadat het eerste halfje binnen was gehaald door Paul ter Vergert (kwam hem ook goed uit, want hij moest nog naar FC Twente; 6-2 winst).
Het kampioenschap was definitief nadat Morris Merza zijn partij had gewonnen (tegenstander bleef een remise-aanbod uiteraard afwijzen). Guido van Mierlo verloor daarna wat opmerkelijk zijn partij, maar de remise van Koen Lambrechts zorgde ervoor dat het kampioenschap ongeslagen werd binnengehaald.

Foto: honger wordt gestild met "junkfood"
lekker...!!??

Uitslagen ronde 6
Schaakwoude - Pallas 1 1-3
Gert- Jan Rauw
(1984)
- Koen Lambrechts
(2109) (w)
0.5-0.5
Jan Sybren Zagema
(1859)
- Morris Merza
(1989)
0.5-0.5
N.O. - Paul ten Vergert
(2154)
0-1
Janna Rauw
(1230)
- Guido van Mierlo
(1876)
0-1

Overige uitslagen:

Minerva - Assen 0 - 4
Almelo - Toren Arnhem 2 - 2
Hardenberg - Schaakmaat 2 1 - 3

 

Uitslagen ronde 7
Pallas 1 - Almelo 2-2
Koen Lambrechts
(2109)
- Maurice Schippers
(2085)
0.5-0.5
Morris Merza
(1989)
- Zagar Zeeman
(1928)
1-0
Paul ten Vergert
(2154)
- Zyon Kollen
(1982)
0.5-0.5
Guido van Mierlo
(1876)
- Etien Alssema
(1762)
0-1

Overige uitslagen:

Schaakmaat 2 - Assen 1.5 - 2.5
Toren Arnhem - Hardenberg 3 - 1
Minerva - Schaakwoude 1 - 3

 

---------------------------------------------------------

Eindstand KNSB Promotieklasse A , Noord Oost
    Mp Bp 1 2 3 4 5 7 6 8
1 Pallas 1 13 22.5 X 2 3 3 4 3 4 3.5
2 Almelo 11 19.5 2 X 2 2 2.5 3 4 4
3 Toren Arnhem 1 11 18 1 2 X 3 2.5 3.5 3 3
4 SC Assen 9 16 1 2 1 X 2.5 3 2.5 4
5 Schaakmaat 2 5 12.5 0 1.5 1.5 1.5 X 3 3 2
6 Schaakwoude-Donger 3 9.5 1 1 0.5 1 1 X 2 3
7 Dion Hardenberg 3 8.5 0 0 1 1.5 1 2 X 3
8 JSV Minerva 1 5.5 0.5 0 1 0 2 1 1 X

---------------------------------------------------------

Zwolle, 6 december 2008

Pallas A2 verrast met tweede plaats

Van tevoren was gehoopt op misschien wel een derde plek, het werd een overtuigende tweede plaats voor Pallas A2 in de 1e klasse KNSB Noord-Oost.
Het is nog onduidelijk of dit promotie naar de KNSB promotieklasse betekend.

De dag werd begonnen met een 4-0 overwinning op Zutphen 1. Ben Bloemsma benutte driekwart van zijn denktijd in de trein (te laat), maar had aan het resterende kwartiertje voldoende voor de winst.
Ook Jan Willem Gerth van Wijk, Stan Lambrechts wonnen. Johnny Paans won reglementair.
In de ronde daarop werd tot verrassing van velen met 2 1/2 - 1 1/2 gewonnen van (toen nog) titelkandidaat SMB 1 uit Nijmegen. Jan Willem verloor wat ongelukkig, maar Ben en Johnny wonnen waarna Stan het beslissende halfje binnenhaalde.
Tot slot was er nog een 4 - 0 overwinning tegen Wageningen 1. Anne Lambrechts was inmiddels Johnny komen vervangen.

Foto: vermoeidheid na afloop
pffff......

Uitslagen ronde 7
Pallas 2 - Zutphen 4-0
Jan Willem Gerth van Wijk
(1696)
- André Sahakian
(1023)
1-0
Stan Lambrechts
(1505)
- Arran Winmai
(-)
1-0
Ben Bloemsma
(1558)
- Wessel Zennipman
(-)
1-0
Johnny Paans
(1170)
- NO 1-0

Overige uitslagen:

Toren Arnhem 2 - SMB 2 - 2
Schaakmaat 3 - Wageningen 2.5 - 1.5
Schaakmaat 4 - De Schakel 3 - 1
ASV - vrij -

 

Uitslagen ronde 8
SMB - Pallas 2 1.5-2.5
Dennis Jaheruddin
(1808)
- Jan Willem Gerth van Wijk
(1696) (w)
1-0
Robin Oostrum
(1530)
- Stan Lambrechts
(1505)
0.5-0.5
Roel Klein
(1338)
- Ben Bloemsma
(1558)
0-1
Rijn Merian
(-)
- Johnny Paans
(1170)
0-1

Overige uitslagen:

Wageningen - Toren Arnhem 2 0 - 4
Zutphen - Schaakmaat 4 2 - 2
ASV - Schaakmaat 3 2 - 2
vrij - De Schakel -

 

Uitslagen ronde 9
Pallas 2 - Wageningen 4-0
Jan Willem Gerth van Wijk
(1696)
- Jeroen Goedhart
(-)(w)
1-0
Stan Lambrechts
(1505)
- Peter van Hintum
(-)
1-0
Ben Bloemsma
(1558)
- Joost Besseling
(-)
1-0
Anne Lambrechts
(1208)
- Thinio Maranq
(-)
1-0

Overige uitslagen:

Toren Arnhem 2 - ASV 4 - 0
Schaakmaat 4 - SMB 2.5 - 1.5
De Schakel - Zutphen 1 - 3
Schaakmaat 3 - vrij -

 

---------------------------------------------------------

Eindstand KNSB eerste klasse A, Noord Oost
    Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Toren Arnhem 2 15 26.5 X 2.5 2 3.5 3 4 4 4 3.5 -
2 Pallas 2 12 24 1.5 X 2.5 1 4 3 4 4 4 -
3 SMB 11 20.5 2 1.5 X 2.5 1.5 2.5 3 3.5 4 -
4 Schaakmaat 3 11 19 0.5 3 1.5 X 2.5 2 2.5 3 4 -
5 Schaakmaat 4 7 14 1 0 2.5 1.5 X 3 1 2 3 -
6 ASV 6 14 0 1 1.5 2 1 X 3 2 3.5 -
7 Wageningen 5 12.5 0 0 1 1.5 3 1 X 2 4 -
8 Zutphen 5 10.5 0 0 0.5 1 2 2 2 X 3 -
9 De Schakel 0 3 0.5 0 0 0 1 0.5 0 1 X -
10 - - - - - - - - - - - - X

---------------------------------------------------------

Zwolle, 8 november 2008

Pallas A1 blijft koploper

Door twee overwinningen op respectievelijk Assen en Minerva blijft Pallas A1 goede vooruitzichten houden op het kampioenschap in de promotieklasse NO A-jeugd.

Tegen Assen werd een bordpuntje verloren door Koen Lambrechts en tegen Minerva een halfje door Paul ten Vergert.
Naaste belagers Almelo en de Toren Arnhem maakten echter geen fouten, zodat op 6 december de titel binnengehaald moet worden.

Uitslagen ronde 4
Assen - Pallas 1 1-3
Pieter Tromp
(1929)
- Koen Lambrechts
(2109) (w)
1-0
Elmar Hommes
(1935)
- Morris Merza
(1989)
0-1
Ivo Maris
(1806)
- Paul ten Vergert
(2154)
0-1
Frank van der Werff
(1552)
- Guido van Mierlo
(1876)
0-1

Overige uitslagen:

Minerva - Toren Arnhem 1 - 3
Schaakwoude - Schaakmaat 2 1 - 3
Almelo - Hardenberg 4 - 0

 

Uitslagen ronde 5
Pallas 1 - Minerva 3.5-0.5
Koen Lambrechts
(2109)
- NO 1-0
Morris Merza
(1989)
- Thomas Hummel
(1609)
1-0
Paul ten Vergert
(2154)
- Wouter Lardinois
(1548)
0.5-0.5
Guido van Mierlo
(1876)
- Nathan Budak
(-)
1-0

Overige uitslagen:

Hardenberg - Assen 1.5 - 2.5
Schaakmaat 2 - Almelo 1.5 - 2.5
Toren Arnhem - Schaakwoude 3.5 - 0.5

 

---------------------------------------------------------

Zwolle, 8 november 2008

Pallas A2 doet goede zaken

Pallas A2 heeft goede zaken gedaan door na een vrije ronde twee keer met 4 - 0 te winnen.

Nadat er uitgeslapen kon worden werd in de vijfde ronde Schaakmaat 4 het slachtoffer van de dadendrang van Jan Willem Gerth van Wijk, Stan Lambrechts, Ben Bloemsma en Anne Lambrechts.
De Schakel was het volgende slachtoffer, waardoor het team naar de vierde plek steeg.

Uitslagen ronde 4
vrij - Pallas 2 -

-
-
  -   -
  -   -
  -   -

 

Overige uitslagen:

Schaakmaat 4 - Toren Arnhem 2 1 - 3
De Schakel - Schaakmaat 3 0 - 4
Zutphen - ASV 2 - 2
SMB - Wageningen 3 - 1

 

Uitslagen ronde 5
Pallas 2 - Schaakmaat 4 4-0
Jan Willem Gerth van Wijk
(1696)
- Daniel Wolvers
(1470)(w)
1-0
Stan Lambrechts
(1505)
- Sharon Tolstra
(1408)
1-0
Ben Bloemsma
(1558)
- Yorgo Overweg
(1460)
1-0
Anne Lambrechts
(1208)
- Marike Koekkoek
(1095)
1-0

Overige uitslagen:

ASV - SMB 1.5 - 2.5
Schaakmaat 3 - Zutphen 3 - 1
Toren Arnhem 2 - De Schakel 3.5 - 0.5
Wageningen - vrij -

 

Uitslagen ronde 6
De Schakel - Pallas 2 0-4
Anirudh Ekambaranathan
(-)
- Jan Willem Gerth van Wijk
(1696) (w)
0-1
Mariska Bosschert
(-)
- Stan Lambrechts
(1505)
0-1
NO - Ben Bloemsma
(1558)
0-1
Harry van de Valk
(-)
- Anne Lambrechts
(1208)
0-1

Overige uitslagen:

Zutphen - Toren Arnhem 2 0 - 4
SMB - Schaakmaat 3 2.5 - 1.5
Wageningen - ASV 1 - 3
vrij - Schaakmaat 4 -

 

---------------------------------------------------------

Zwolle, 11 oktober 2008

Pallas A2; twee keer verlies, een keer winst

Pallas A2 heeft op de eerste speeldag van de KNSB eerste klasse redelijk gepresteerd. Een verzwakt team won van ASV 1, maar verloor van de Toren Arnhem 2 en de Schaakmaat 3.

Invaller Johnny Paans haalde 2 uit 3. Opmerkelijk was ook de winst van Jan Willem Gerth van Wijk tegen Marcella Gunther, die momenteel het WK-jeugd speelt in Vietnam.

Uitslagen ronde 1
ASV - Pallas 2 1-3
Sebastian Hartgring
(-)
- Stan Lambrechts
(1512)(w)
0-1
Niels Kooij
(-)
- Ben Bloemsma
(1512)
1-0
Liedewij van Eijk
(-)
- Johnny Paans
(1188)
0-1
Koos Prevaes
(-)
- Max van de Pavoordt
(-)
0-1

Overige uitslagen:

SMB - De Schakel 4 - 0
Wageningen - Schaakmaat 4 3 - 1
Schaakmaat 3 - Toren Arnhem 2 0.5 - 3.5
Zutphen - vrij -

 

Uitslagen ronde 2
Pallas 2 - Schaakmaat 3 1-3
Jan Willem Gerth van Wijk
(1696)
- Remko Huzen
(1599)(w)
0-1
Stan Lambrechts
(1512)
- Diderick Holtland
(1432)
0-1
Ben Bloemsma
(1512)
- Jonathan Wolvers
(-)
0-1
Johnny Paans
(1188)
- Annette Koekkoek
(-)
1-0

Overige uitslagen:

Schaakmaat 4 - ASV 3 - 1
De Schakel - Wageningen 0 - 4
Zutphen - SMB 0.5 - 3.5
Toren Arnhem 2 - vrij -

 

Uitslagen ronde 3
Toren Arnhem 2 - Pallas 2 2.5-1.5
Marcella Gunther
(1800)
- Jan Willem Gerth van Wijk
(1696) (w)
0-1
Richard Rieksen
(1727)
- Stan Lambrechts
(1512)
1-0
Nadia Bloemenddal
(1669)
- Ben Bloemsma
(1512)
0.5-0.5
Koen Rieksen
(1684)
- Johnny Paans
(1188)
1-0

Overige uitslagen:

Wageningen - Zutphen 2 - 2
ASV - De Schakel 3.5 - 0.5
Schaakmaat 3 - Schaakmaat 4 2.5 - 1.5
SMB - vrij -

 

---------------------------------------------------------

Zwolle, 11 oktober 2008

Pallas A1 wint twee keer

Opnieuw twee overtuigende overwinningen, de Schaakmaat A2 werd verslagen met 4 - 0 en de Toren Arnhem met 3 - 1.

Het eerste bordpunt dat in deze competitie verloren ging, was de verliespartij van Morris Merza tegen Justin Gunther uit Arnhem.
Medekoplopers Almelo en Assen speelden gelijk tegen elkaar, zodat Pallas alleen aan kop gaat.

Uitslagen ronde 2
Pallas 1 - Schaakmaat 2 4-0
Koen Lambrechts
(2141)
- Kristianne Tempelman
(1821)(w)
1-0
Morris Merza
(2030)
- William Cornelies
(1873)
1-0
Paul ten Vergert
(2082)
- Erwin Huzen
(1669)
1-0
Guido van Mierlo
(1876)
- Marion Severijnen
(1576)
1-0

Overige uitslagen:

Assen - Toren Arnhem 1 - 3
Minerva - Hardenberg 1 - 3
Schaakwoude - Almelo 1 - 3

 

Uitslagen ronde 3
Toren Arnhem - Pallas 1 1-3
Jan van Dorp
(1890)
- Koen Lambrechts
(2141) (w)
0-1
Justin Gunther
(1845)
- Morris Merza
(2030)
1-0
Steven Glasbeek
(1757)
- Paul ten Vergert
(2082)
0-1
Mees van Osch
(1739)
- Guido van Mierlo
(1876)
0-1

Overige uitslagen:

Almelo - Assen 2 - 2
Hardenberg - Schaakwoude 2 - 2
Schaakmaat 2 - Minerva 2 - 2

 

---------------------------------------------------------

Hardenberg, 19 september 2008

Pallas A1 overtuigt in Hardenberg.

Pallas A1 is voortvarend gestart in de promotieklasse Noord-Oost. Een vlotte 4-0 overwinning werd mee naar huis genomen.

De van Max Euwe naar Pallas overgekomen Paul ten Vergert noteerde om 21.00 uur het eerste punt voor Pallas.
Een half uurtje later zorgde Morris Merza voor de 2-0, waarna vijf minuten later Koen Lambrechts de zege voor Pallas definitief binnenhaalde.
Invaller Jan Willem Gerth van Wijk bracht de score op het maximaal haalbare, door ook te winnen.

Uitslagen ronde 1
Hardenberg - Pallas 1 0-4
Bram Klapwijk
(1798)
- Koen Lambrechts
(2141) (w)
0-1
Arie Spuij
(1651)
- Morris Merza
(2030)
0-1
Sten Ritterveld
(1319)
- Paul ten Vergert
(2082)
0-1
Hendrik de Groot (-) - Jan W. Gerth v. Wijk
(1696)
0-1

Overige uitslagen:

Schaakwoude - Assen 1 - 3
Almelo - Minerva 4 - 0
Schaakmaat 2 - Toren Arnhem 1.5 - 2.5

 

KNSB NO
prom.klasse
(A1):
Eindstand
dag 1
dag 2
dag 3
dag 4
KNSB NO
1e klasse
(A2):
Eindstand
dag 1
dag 2
dag 3