Terug naar archief
PALLAS 1

Seizoen 2014-2015

---------------------------------------------------------

Hardenberg, 25 april

Ronde 9; Kansloze nederlaag Pallas 1

Het eerste heeft in en tegen Hardenberg een 6 - 2 nederlaag geleden en is daarmee op de derde plaats geëindigd.

Vooraf was er nog een kans op het kampioenschap, maar dan moest er persé gewonnen worden, en koploper Almere moest van Caïssa 5 (voorlaatst) verliezen. Almere deed "zijn plicht", waardoor Hardenberg er met de hoogste eer vandoor ging.
René Renders werd topscoorder in klasse 3B, mede dankzij Johnny Paans die Peter Mijnheer op remise hield.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 9
Hardenberg - DSG Pallas 6 - 2
Peter Mijnheer
(2143)
- Johnny Paans
(1757) (w)
0.5 - 0.5
Bram Klapwijk
(2162)     
- Morris Merza
(2118)
1 - 0
Richard Hendriks
(2063)
- René Renders
(2129)
1 - 0
Ludger Hollmann
(2136)
- Jim Klinge
(1972)
1 - 0
Jan van der Veen
(2087)
- Guy Bielderman
(2031)
0 - 1
Caroline Slingerland
(2041)
- Radboud de Roos
(1957)
0.5 - 0.5
Johan Offringa
(1950)
- Jop Rouwhorst
(1844)
1 - 0
Freerk Rinder van der Meulen
(1922)
- Max van de Pavoordt
(1839)
1 - 0

Overige uitslagen:

Dr. Max Euwe 3 - Staunton 2.5 - 5.5
Almere - Caïssa 5 3 - 5
WSG Winterswijk - Toren Arnhem-VSV 2 2 - 6
Sneek 2 - De Waagtoren 2 2.5 - 5.5

 

 

---------------------------------------------------------

Eindstand 3e klasse B KNSB
    Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Hardenberg (K) 14 44.5 X 3 6 6 3.5 4.5 5.5 5.5 4.5 6
2 Almere 14 42 5 X 5 3.5 5.5 5 4.5 5 3 5.5
3 DSG Pallas 13 38 2 3 X 4.5 4.5 4.5 5.5 4 4.5 5.5
4 De Waagtoren 2 12 38 2 4.5 3.5 X 3.5 4.5 5 4.5 5 5.5
5 Staunton 9 37 4.5 2.5 3.5 4.5 X 4 5.5 3 3.5 6
6 Toren Arnhem-VSV 2 7 37 3.5 3 3.5 3.5 4 X 4 6 4 5.5
7 Dr. Max Euwe 3 7 34.5 2.5 3.5 2.5 3 2.5 4 X 5 4.5 7
8 WSG Winterswijk 7 33.5 2.5 3 4 3.5 5 2 3 X 4.5 6
9 Caïssa 5 (D) 6 34.5 3.5 5 3.5 3 4.5 4 3.5 3.5 X 4
10 Sneek 2 (D) 1 21 2 2.5 2.5 2.5 2 2.5 1 2 4 X

---------------------------------------------------------

Sneek (Snits), 11 april 2015

Ronde 8; Opnieuw winst Pallas 1

Door een 2 1/2 - 5 1/2 zege op Sneek 2 is Pallas 1 in het spoor gebleven van de nieuwe (vanwege een nederlaag van Hardenberg) koploper Almere.

Er zijn nog steeds kansen op de titel, maar dan moet er in de slotronde wel gewonnen worden van het sterke Hardenberg. Ook zal Almere tegen Caïssa 5 moeten verliezen, dat bijna onderaan staat. Wel verliest Caïssa vaak met minimale cijfers en doen ze qua rating weinig onder voor Almere. Voordeel is ook dat Caïssa moet strijden tegen degradatie.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 8
Sneek 2 - DSG Pallas 2.5 - 5.5
Tinus Fleur
(1916)
- René Renders
(2129) (w)
0 - 1
Han Holl
(2031)     
- Morris Merza
(2118)
0 - 1
Wytse Wiersma
(1825)
- Radboud de Roos
(1957)
0.5 - 0.5
Sjoerd Hoekstra
(1992)
- Jim Klinge
(1972)
0 - 1
Wim Ykema
(1887)
- Guy Bielderman
(2031)
0 - 1
Douwe van der Meulen
(1771)
- Max van de Pavoordt
(1839)
0 - 1
Tjeerd Wiersma
(1724)
- Jop Rouwhorst
(1844)
1 - 0
Floyd Franken
(1589)
- Johnny Paans
(1757)
1 - 0

Overige uitslagen:

De Waagtoren 2 - WSG Winterswijk 4.5 - 3.5
Toren Arnhem-VSV 2 - Almere 3 - 5
Caïssa 5 - Dr. Max Euwe 3 3.5 - 4.5
Staunton - Hardenberg 4.5 - 3.5

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 21 maart 2015

Ronde 7; Pallas 1 op 1 matchpunt van koploper

Door een 4 1/2 - 3 1/2 overwinning op het Groningse Staunton is Pallas 1 de (nieuwe) koploper op 1 matchpunt genaderd. Het verschil in bordpunten is 4 1/2.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 7
DSG Pallas - Staunton 4.5 - 3.5
Morris Merza
(2118)
- Hans Polee
(2067) (w)
0.5 - 0.5
René Renders
(2129)
- Joop Hummel
(1957)
1 - 0
Jim Klinge
(1972)
- John Riksten
(2025)
1 - 0
Guy Bielderman
(2031)
- Albert Hebels
(1988)
0.5 - 0.5
Max van de Pavoordt
(1839)
- Yeb Blom
(2072)
0.5 - 0.5
Jeroen Bosch van Rosenthal
(2038)
- Erwin van Pelt
(1976)
1 - 0
Jop Rouwhorst
(1844)
- Jonas Hilwerda
(1826)
0 - 1
Johnny Paans
(1757)
- Piet Mulder
(1887)
0 - 1

Overige uitslagen:

Hardenberg - Caïssa 5 4.5 - 3.5
Dr. Max Euwe 3 - Toren Arnhem-VSV 2 4 - 4
Almere - De Waagtoren 2 3.5 - 4.5
WSG Winterswijk - Sneek 2 6 - 2

 

 

---------------------------------------------------------

Winterswijk, 7 maart 2015

Ronde 6; Pallas 1 laat matchpunt liggen

Het eerste heeft met 4 - 4 gelijk gespeeld tegen het Winterswijkse WSG.
Volgens insiders had er meer in gezeten.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 6
WSG Winterswijk - DSG Pallas 4 - 4
Henrik Loesing
(1975)
- René Renders
(2129) (w)
1 - 0
Job Geerdes
(1666)     
- Morris Merza
(2118)
0 - 1
Henri Abbink
(1924)
- Jim Klinge
(1972)
0 - 1
Jochem Mullink
(1998)
- Max van de Pavoordt
(1839)
1 - 0
Gerard Harbers
(1845)
- Guy Bielderman
(2031)
0 - 1
Arjan van Lith
(1992)
- Jop Rouwhorst
(1844)
0 - 1
Marcel Krosenbrink
(1920)
- Johnny Paans
(1757)
1 - 0
Bert te Sligte
(1878)
- Jan Willem Gerth van Wijk
(1831)
1 - 0

Overige uitslagen:

Sneek 2 - Almere 2.5 - 5.5
De Waagtoren 2 - Dr. Max Euwe 3 5 - 3
Toren Arnhem-VSV 2 - Hardenberg 3.5 - 4.5
Caïssa 5 - Staunton 4.5 - 3.5

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 7 februari 2015

Ronde 5; Pallas 1 wint van Caïssa 5

Met twee invallers heeft Pallas 1 gewonnen van het Amsterdamse Caïssa 5. Het werd uiteindelijk nipt 4 1/2 - 3 1/2.
Daarmee blijft er aansluiting op de koploper.

Twee wedstrijden werden vanwege "code oranje" niet gespeeld, zodat de stand een wat vertekend beeld geeft.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 5
DSG Pallas - Caïssa 5 4.5 - 3.5
Jim Klinge
(1972)
- Lance Oldenhuis
(1947) (w)
1 - 0
Jeroen Bosch van Rosenthal
(2038)
- Angelo Spiler
(2011)
0.5 - 0.5
René Renders
(2129)
- Olaf Ephraim
(2001)
1 - 0
Guy Bielderman
(2031)
- Kees Sterrenburg
(1958)
0.5 - 0.5
Jop Rouwhorst
(1844)
- Jos van Ommeren
(1914)
0 - 1
Robbert Biesterbos
(1984)
- Marc Ordodi
(1931)
1 - 0
Max van de Pavoordt
(1839)
- Wim Nijenhuis
(1895)
0.5 - 0.5
Johnny Paans
(1757)
- Sander Tigelaar
(1831)
0 - 1

Overige uitslagen:

Staunton - Toren Arnhem-VSV 2 4 - 4
Hardenberg - De Waagtoren 2 6 - 2
Dr. Max Euwe 3 - Sneek 2 7 - 1
Almere - WSG Winterswijk 5 - 3

 

 

---------------------------------------------------------

Almere, 13 december 2014

Ronde 4; Pallas 1 verliest kopduel

Het eerste heeft in en tegen Almere het duel tussen de twee koplopers verloren.

Het werd uiteindelijk 5 - 3.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 4
Almere - DSG Pallas 5 - 3
Johannes Kossen
(1993)
- Radboud de Roos
(1888) (w)
0.5 - 0.5
Diederic 't Hooft
(2032)     
- Morris Merza
(2114)
1 - 0
Pim Groot
(1986)
- René Renders
(2090)
0 - 1
Dennis van Leusden
(2023)
- Jim Klinge
(2068)
1 - 0
Mike van Niel
(1986)
- Guy Bielderman
(2040)
0 - 1
Richard van 't Schip
(2008)
- Max van de Pavoordt
(1828)
0.5 - 0.5
Leo Damen
(1912)
- Ben Bloemsma
(1774)
1 - 0
Frans Hazenberg
(1930)
- Johnny Paans
(1715)
1 - 0

Overige uitslagen:

WSG Winterswijk - Dr. Max Euwe 3 3 - 5
Sneek 2 - Hardenberg 2 - 6
De Waagtoren 2 - Staunton 3.5 - 4.5
Toren Arnhem-VSV 2 - Caïssa 5 4 - 4

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 22 november 2014

Ronde 3; Kleine zege Pallas 1

Met minimaal verschil heeft Pallas 1 de derde zege geboekt. Het werd in een spannende match
4 1/2 - 3 1/2 tegen de Toren Arnhem-VSV 2.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 3
DSG Pallas - Toren Arnhem-VSV 2 4.5 - 3.5
Morris Merza
(2114)
- Jeroen van Onzen
(2082) (w)
1 - 0
Radboud de Roos
(1888)
- Sebas Beumer
(2049)
0 - 1
Jim Klinge
(2068)
- Mathie Roskam
(1948)
0 - 1
Guy Bielderman
(2040)
- Ben Mcnab
(1783)
0.5 - 0.5
René Renders
(2090)
- Arnout Karssenberg
(1858)
1 - 0
Max van de Pavoordt
(1828)
- Jorick Laan
(1868)
0 - 1
Jan Willem Gerth van Wijk
(1816)
- Marcella Gunther
(1878)
1 - 0
Johnny Paans
(1715)
- Rein Visee
(1810)
1 - 0

Overige uitslagen:

Caïssa 5 - De Waagtoren 2 3 - 5
Staunton - Sneek 2 6 - 2
Hardenberg - WSG Winterswijk 5.5 - 2.5
Dr. Max Euwe 3 - Almere 3.5 - 4.5

 

 

---------------------------------------------------------

Enschede, 1 november 2014

Ronde 2; Overtuigende zege Pallas 1

Met twee invallers heeft het eerste een onverwacht grote zege geboekt tegen Dr. Max Euwe 3.
Het werd uiteindelijk 2 1/2 - 5 1/2.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 2
Dr. Max Euwe 3 - DSG Pallas 2.5 - 5.5
Jasper de Jong 
(2086)
- Jim Klinge
(2068) (w)
1 - 0
Ton Ellenbroek 
(1971)     
- Morris Merza
(2114)
0 - 1
Marieke Dirksen
(2010)
- René Renders
(2090)
0 - 1
Thomas van Veelen
(2016)
- Max van de Pavoordt
(1828)
0 - 1
Maarten Vinke
(2030)
- Guy Bielderman
(2040)
0.5 - 0.5
Sjoerd van Willigen
(1979)
- Johnny Paans
(1715)
1 - 0
Frank Grube
(1930)
- Chris Rindertsma
(1810)
0 - 1
Kirsten Solberg
(1904)
- Gerard Burgers
(1723)
0 - 1

Overige uitslagen:

Almere - Hardenberg 5 - 3
WSG Winterswijk - Staunton 5 - 3
Sneek 2 - Caïssa 5 4 - 4
De Waagtoren 2 - Toren Arnhem-VSV 2 4.5 - 3.5

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 27 september 2014

Ronde 1; Pallas 1 start met zege

Na wat verwarring op de KNSB-site, bleek dat Pallas 1 de eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen gewonnen heeft.

Tegen de Waagtoren 2 werd het uiteindelijk 4 1/2 - 3 1/2. Belangrijke punten, want de teams in klasse 3 B zijn dit seizoen erg aan elkaar gewaagd.

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 1
DSG Pallas - De Waagtoren 2 4.5 - 3.5
Morris Merza
(2100)
- Hebert Perez Garcia
(2066) (w)
0.5 - 0.5
René Renders
(2081)
- Dirk van der Meiden
(1983)
1 - 0
Jim Klinge
(2017)
- Wim Nieland
(1843)
1 - 0
Guy Bielderman
(2046)
- Shannon Vlaar
(1864)
0.5 - 0.5
Max van de Pavoordt
(1837)
- Bert Buitink
(1948)
0 - 1
Jeroen Bosch van Rosenthal
(2033)
- Ronald Groot
(1960)
0.5 - 0.5
Johnny Paans
(1730)
- Marten Coerts
(1902)
0 - 1
Jop Rouwhorst
(1823)
- Rob Freer
(1867)
1 - 0

Overige uitslagen:

Toren Arnhem-VSV 2 - Sneek 2 5.5 - 2.5
Caïssa 5 - WSG Winterswijk 3.5 - 4.5
Staunton - Almere 2.5 - 5.5
Hardenberg - Dr. Max Euwe 3 5.5 - 2.5

 

 

Stand
ronde 1
ronde 2
ronde 3
ronde 4
ronde 5
ronde 6
ronde 7
ronde 8
ronde 9