Terug naar archief
PALLAS 3

Seizoen 2013-2014

---------------------------------------------------------

Arnhem, 4 april 2014

Ronde 7; Pallas 3 eindigt als derde door overwinning

Het derde is op de derde plaats geëindigd door een 4 1/2 - 3 1/2 overwinning op degradant Toren Arnhem 5j.

De slotronde was bij voorbaat niet echt spannend meer, de kampioen en degradanten waren als bekend.

Uitslagen ronde 7
DSG Pallas 3 - Toren Arnhem 5j 4.5 - 3.5
Max van de Pavoordt
(1746)
- Malcolm Lok
(1517) (w)
1 - 0
Robbert Biesterbos
(1994)
- Frank van Hoorn
(1786)
1 - 0
Marco van Sittert
(1686)
- Geert van Hoorn
(1717)
0 - 1
Jos Claessens
(1662)
- Bart Borm
(1393)
1 - 0
Eric Goedhart
(1646)
- Quirine Naber
(1447)
0 - 1
Willem Wubs
(1638)
- Alec Wolters
(1564)
0.5 - 0.5
Maarten van Daalen
(1624)
- Rembrandt Bruil
(920)
1 - 0
Stef Boog
(1587)
- Dick Vliek
(1636)
0 - 1

Overige uitslagen:

Doesborgh - Velp 2 - 6
Zutphen 2 - De Schaakmaat 2 - 6
Theothorne - WDC 7 - 1

 

---------------------------------------------------------

Eindstand Klasse 2C OSBO
    Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Velp (K) 13 37 X 4 6 4.5 5.5 5 6 6
2 De Schaakmaat 10 33.5 4 X 3 5.5 6 5 4 6
3 DSG Pallas 3 9 28 2 5 X 4 4 4 4.5 4.5
4 Theothorne 8 30 3.5 2.5 4 X 4 7 4.5 4.5
5 Zutphen 2 7 28.5 2.5 2 4 4 X 4 6 6
6 WDC 6 24.5 3 3 4 1 4 X 4.5 5
7 Toren Arnhem 5j (D) 3 24.5 2 4 3.5 3.5 2 3.5 X 6
8 Doesborgh (D) 0 18 2 2 3.5 3.5 2 3 2 X

---------------------------------------------------------

Velp, 14 maart 2014

Ronde 6; DSG Pallas 3 verliest, Velp kampioen

Door een duidelijke 6 - 2 nederlaag van ons derde in en tegen Velp, heeft het team het laatste kansje verloren op het behalen van de titel.

Velp is de overduidelijke kampioen, voor de slotronde.

Uitslagen ronde 6
WDC - DSG Pallas 3 6 - 2
Martijn Boele
(2079)
- Robbert Biesterbos
(1994) (w)
0.5 - 0.5
Erika Belle
(1866)
- Max van de Pavoordt
(1746)
0.5 - 0.5
Jaroslav Liska
(1937)
- Marco van Sittert
(1686)
1 - 0
Jan Schadd
(1851)
- Jos Claessens
(1662)
1 - 0
Hans van Capelleveen
(1832)
- Eric Goedhart
(1646)
0.5 - 0.5
Leen van Daalen
(1791)
- Willem Wubs
(1638)
1 - 0
Eric de Winter
(1765)
- Maarten van Daalen
(1624)
1 - 0
Erwin Velders
(1664)
- Stef Boog
(1587)
0.5 - 0.5

Overige uitslagen:

Theothorne - Toren Arnhem 5j 4.5 - 3.5
WDC - Zutphen 2 4 - 4
De Schaakmaat - Doesborgh 6 - 2

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 13 februari 2014

Ronde 5; Pallas 3 klimt door overwinning naar tweede plaats

Het derde heeft door een 5 - 3 overwinning op De Schaakmaat goede zaken gedaan.

Het team is naar de tweede plaats geklommen, achter Velp dat twee matchpunten en veel bordpunten meer heeft.
In de volgende ronde staat de wedstrijd tegen de koploer op het programma.

Uitslagen ronde 5
DSG Pallas 3 - De Schaakmaat 5 - 3
Robbert Biesterbos
(1994)
- Steven Braun
(1773) (w)
0 - 1
Max van de Pavoordt
(1746)
- Veronique Hijl
(1736)
1 - 0
Marco van Sittert
(1686)
- Ton Volgenant
(-)
1 - 0
Jos Claessens
(1662)
- Rob Izaks
(1696)
0.5 - 0.5
Eric Goedhart
(1646)
- Rob Amato
(1692)
1 - 0
Willem Wubs
(1638)
- John Brand
(1678)
0.5 - 0.5
Maarten van Daalen
(1624)
- Jack Linders
(1552)
1 - 0
Stef Boog
(1587)
- Jan Bulthuis
(1585)
0 - 1

Overige uitslagen:

Toren Arnhem 5j - Velp 2 - 6
Doesborgh - WDC 3 - 5
Zutphen 2 - Theothorne 4 - 4

 

---------------------------------------------------------

Duiven, 16 januari 2014

Ronde 4; Opnieuw 4 - 4 voor Pallas 3

Ook tegen WDC is het 4 - 4 geworden. Het is het derde gelijkspel voor Pallas 3

Uitslagen ronde 4
WDC - DSG Pallas 3 4 - 4
Maarten de Mol
(1976)
- Robbert Biesterbos
(1994) (w)
1 - 0
Jeroen Kersten
(1811)
- Max van de Pavoordt
(1746)
1 - 0
Piet de Mol
(1796)
- Marco van Sittert
(1686)
1 - 0
Edwin Peters
(1715)
- Jos Claessens
(1662)
0 - 1
Patriek Vleeming
(1684)
- Eric Goedhart
(1646)
0.5 - 0.5
Jan Elfrink
(1656)
- Willem Wubs
(1638)
0.5 - 0.5
Theo Wolters
(1575)
- Maarten van Daalen
(1624)
0 - 1
Gerrie Arends
(1523)
- Stef Boog
(1587)
0 - 1

Overige uitslagen:

Zutphen 2 - Toren Arnhem 5j 6 - 2
Theothorne - Doesborgh 4.5 - 3.5
De Schaakmaat - Velp 4 - 4

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 12 december 2013

Ronde 3; Pallas 3 niet voorbij Theothorne

Het is Pallas 3 niet gelukt van Theothorne te winnen. In de Schalm werd het 4 - 4.

Uitslagen ronde 3
DSG Pallas 3 - Theothorne 4 - 4
Robbert Biesterbos
(1994)
- Piet Gommers
(1883) (w)
0.5 - 0.5
Max van de Pavoordt
(1746)
- Roeland Blok
(-)
1 - 0
Marco van Sittert
(1686)
- Cor Vrouenraets
(1889)
0 - 1
Jos Claessens
(1662)
- Harm Boertien
(1697)
0.5 - 0.5
Eric Goedhart
(1646)
- Dick van Rumpt
(1763)
0.5 - 0.5
Willem Wubs
(1638)
- Henk Bergsma
(1671)
0.5 - 0.5
Maarten van Daalen
(1624)
- Joop van Delft
(1563)
0 - 1
Stef Boog
(1556)
- Wilma Dufrenne
(1666)
1 - 0

Overige uitslagen:

Toren Arnhem 5j - De Schaakmaat 4 - 4
Velp - WDC 5 - 3
Doesborgh - Zutphen 2 2 - 6

 

---------------------------------------------------------

Zutphen, 11 november 2013

Ronde 2; Gelijkspel voor Pallas 3

In de tweede ronde heeft het derde gelijkgespeeld tegen Zutphen 2.

Uitslagen ronde 2
Zutphen 2 - DSG Pallas 3 4 - 4
René Meijer
(-)
- Tjeerd de Jong
(1613) (w)
0.5 - 0.5
Frank Posthuma
(1823)
- Max van de Pavoordt
(1746)
0 - 1
Wouter Rottengather
(1730)
- Marco van Sittert
(1686)
0.5 - 0.5
Jos Landsheer
(1667)
- Jos Claessens
(1662)
1 - 0
Rob Thé
(1784)
- Eric Goedhart
(1646)
0.5 - 0.5
Gerrit Ruegebrink
(1654)
- Willem Wubs
(1638)
0.5 - 0.5
Hans de Vos
(1713)
- Maarten van Daalen
(1624)
0 - 1
Jack Ferfers
(-)
- Stef Boog
(1587)
1 - 0

Overige uitslagen:

Doesborgh - Toren Arnhem 5j 2 - 6
Theothorne - Velp 3.5 - 4.5
WDC - De Schaakmaat 3 - 5

 

---------------------------------------------------------

Deventer,, 24 oktober 2013

Ronde 1; Pallas 3 wint nipt van Doesborgh

Pallas 3 heeft een nipte 4 1/2 - 3 1/2 overwinning geboekt tegen Doesborgh.

Uitslagen ronde 1
DSG Pallas 3 - Doesborgh 4.5 - 3.5
Robbert Biesterbos
(1994)
- Robbie Gerhardus
(1821) (w)
1 - 0
Erik Blom
(1817)
- Eric Langedijk
(1873)
0 - 1
Marco van Sittert
(1686)
- Patrick van Waardenburg
(1741)
0.5 - 0.5
Jos Claessens
(1662)
- Paul Delleman
(1621)
1 - 0
Eric Goedhart
(1646)
- Chiel Verhagen
(1547)
0.5 - 0.5
Willem Wubs
(1638)
- Fred Rienstra
(1616)
0.5 - 0.5
Maarten van Daalen
(1624)
- Emile Okel
(1503)
1 - 0
Piet Ypma
(1556)
- Henk Steinhauer
(1733)
0 - 1

Overige uitslagen:

Toren Arnhem 5j - WDC 3.5 - 4.5
De Schaakmaat - Theothorne 5.5 - 2.5
Velp - Zutphen 2 5.5 - 2.5

 

Stand
ronde 1
ronde 2
ronde 3
ronde 4
ronde 5
ronde 6
ronde 7