Terug naar archief
PALLAS 1

Seizoen 2011-2012

---------------------------------------------------------

Deventer, 21 april 2012

Ronde 9; Groningen 2 kampioen, WSG en ESGOO 2 degraderen

Groningen 2 is door een overwinning op DSG Pallas kampioen geworden in de derde klasse B KNSB.

Later meer....


Uitslagen ronde 9
DSG Pallas - Groningen 2 3.5 - 4.5
Koen Lambrechts
(2247)
- Kiran Soerdjan
(1937) (w)
1 - 0
Marc Jonker
(2298)
- Casper Rupert
(2103)
1 - 0
Morris Merza
(2036)
- Edwin Zuiderweg
(2000)
0.5 - 0.5
Guido van Mierlo
(2079)
- Rudolf Potze
(2056)
0 - 1
Arnold Fryling
(2147)
- Arjan Dijkstra
(1994)
0.5 - 0.5
Pim Heijne
(1988)
- Christofoor Baljon
(2124)
0.5 - 0.5
René Renders
(2026)
- Peter Hendriks
(2009)
0 - 1
Jim Klinge
(1990)
- Mark Kruit
(1906)
0 - 1

Overige uitslagen:

Philidor 1847 2 - ESGOO 2 5.5 - 2.5
UVS 2 - ASV 3 4 - 4
XiData Hardenberg - Almelo 3 - 5
WSG Winterswijk - Doetinchem 1.5 - 6.5

 

 

---------------------------------------------------------

Eindstand 3e klasse B KNSB
    Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Groningen 2 (K) 17 44 X 4 4.5 4.5 4.5 4.5 5.5 5.5 4.5 6.5
2 Philidor 1847 2 16 43.5 4 X 4.5 4 5.5 4.5 5 5.5 5.5 5
3 DSG Pallas 13 52 3.5 3.5 X 4 6 6.5 6 8 7.5 7
4 XiData Hardenberg 11 38.5 3.5 4 4 X 4.5 5.5 3 5 5 4
5 ASV 3 7 37 3.5 2.5 2 3.5 X 3.5 6 4 7.5 4.5
6 Doetinchem 7 35 3.5 3.5 1.5 2.5 4.5 X 3.5 5.5 4 6.5
7 Almelo 6 30 2.5 3 2 5 2 4.5 X 3 2.5 5.5
8 UVS 2 6 29.5 2.5 2.5 0 3 4 2.5 5 X 6 4
9 ESGOO 2 (D) 5 26 3.5 2.5 0.5 3 0.5 4 5.5 2 X 4.5
10 WSG Winterswijk (D) 2 24.5 1.5 3 1 4 3.5 1.5 2.5 4 3.5 X

---------------------------------------------------------

Almelo, 31 maart 2012

Ronde 8; Wordt het toch nog spannend ??

Door een ruime overwinning op Almelo en het gelijkspel tussen Groningen 2 en Philidor 1847 2, is er nog geen beslissing gevallen in de KNSB derde klasse B. De kampioen zal uit de eindstrijd moeten komen die op 21 april in onze eigen Schalm zal plaatsvinden.

Geen van de drie titelkandidaten kan bij voorbaat uitgaan van een gelijkspel. Koploper Groningen 2 heeft weliswaar t.o.v. Pallas 1 in de onderlinge strijd voldoende aan een remise, maar kan dan voorbij gegaan worden door Philidor 1847 2.
Laatstgenoemd team zal moeten winnen tegen Esgoo 2, dat nog kan degraderen.
Pallas 1 zal moeten winnen tegen Groningen 2, maar blijft dan afhankelijk van het resultaat van Philidor 1847 2.

Het wedstrijdverslag op het Forum:


Uitslagen ronde 8
Almelo - DSG Pallas 2 - 6
Henk-Jan Paalman
(2074)
- Morris Merza
(2036) (w)
0 - 1
Ben Poelstra
(2024)
- Koen Lambrechts
(2247)
0.5 - 0.5
Martin Bootsma
(2091)
- Arnold Fryling
(2147)
0.5 - 0.5
Edwin Sarink
(1960)
- Guido van Mierlo
(2079)
0 - 1
Manfred Lukas
(1982)
- Pim Heijne
(1988)
0 - 1
Alvin Jutba
(1901)
- René Renders
(2026)
0 - 1
Bert-Steffen Visser
(1805)
- Carla Bruinenberg
(1874)
0 - 1
Zagar Zeeman
(1915)
- Jim Klinge
(1990)
1 - 0

Overige uitslagen:

WSG Winterswijk - ASV 3 3.5 - 4.5
Doetinchem - XiData Hardenberg 2.5 - 5.5
Groningen 2 - Philidor 1847 2 4 - 4
ESGOO 2 - UVS 2 2 - 6

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 10 maart 2012

Ronde 7; Overwinning helpt Pallas niet verder

Opnieuw een grote zege. In de Schalm werd Doetinchem overtuigend met 6 1/2 - 1 1/2 aan de zegekar gebonden.

De beide koplopers wonnen echter ook, zodat de kans op een kampioenschap inmiddels minimaal is.
Als Groningen de volgende wedstrijd tegen Philidor wint, dan wordt er op de laatste speeldag uitsluitend om de eer gestreden.

Een wedstrijdverslag op het Forum:


Uitslagen ronde 7
DSG Pallas - Doetinchem 6.5 - 1.5
Koen Lambrechts
(2247)
- Kees Nederkoorn
(2092) (w)
1 - 0
Marc Jonker
(2298)
- Henk Riepma
(2053)
1 - 0
Morris Merza
(2036)
- Theo Goossen
(2046)
0.5 - 0.5
Guido van Mierlo
(2079)
- Marino Küper
(2102)
0.5 - 0.5
Arnold Fryling
(2147)
- Sander van Vucht
(1827)
1 - 0
Pim Heijne
(1988)
- Marius van Hal
(1946)
1 - 0
René Renders
(2026)
- Roel Evertse
(1996)
0.5 - 0.5
Jim Klinge
(1990)
- Henny Haggeman
(1868)
1 - 0

Overige uitslagen:

ASV 3 - ESGOO 2 7.5 - 0.5
UVS 2 - Groningen 2 2.5 - 5.5
XiData Hardenberg - WSG Winterswijk 4 - 4
Philidor 1847 2 - Almelo 5 - 3

 

 

---------------------------------------------------------

Winterswijk, 11 februari 2012

Ronde 6; Opnieuw grote zege Pallas 1

Pallas 1 heeft weer aardig wat bordpunten bij elkaar gesprokkeld. In en tegen Winterswijk werd een 7 - 1 overwinning geboekt.

Phildor 1847 2 en Groningen 2 wonnen beide ook, zij het met het kleinst mogelijke verschil.

Een uitgebreid verslag op het Forum:


Uitslagen ronde 6
WSG Winterswijk - DSG Pallas 1 - 7
Reinhard Svetkovic
(1875)
- René Renders
(2026) (w)
0 - 1
Reinhard Funke
(-)
- Morris Merza
(2036)
0 - 1
Henrik Loesing
(2013)
- Koen Lambrechts
(2247)
0 - 1
Zdravko Duvnjak
(2088)
- Guido van Mierlo
(2079)
0.5 - 0.5
Dick Boogaard
(1901)
- Arnold Fryling
(2147)
0 - 1
Henri Abbink
(1926)
- Jim Klinge
(1990)
0.5 - 0.5
Dick van Wamelen
(1853)
- Robbert Biesterbos
(1936)
0 - 1
Herby Aalbers
(1882)
- Pim Heijne
(1988)
0 - 1

Overige uitslagen:

XiData Hardenberg - ASV 3 4.5 - 3.5
Doetinchem - Philidor 1847 2 3.5 - 4.5
Almelo - UVS 2 3 - 5
Groningen 2 - ESGOO 2 4.5 - 3.5

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 7 januari 2012

Ronde 5; Pallas 1 knokt zich naar gelijkspel tegen XiData Hardenberg 1

Vanmiddag werd in de Schalm de belangrijke match tegen het sterke XiData Hardenberg 1 gespeeld.

Nadat het er lang slecht uitzag, werd het uiteindelijk 4 - 4.

Artikel Stentor:

Meer op het Forum:


Uitslagen ronde 5
DSG Pallas - Xidata Hardenberg 4 - 4
Koen Lambrechts
(2256)
- WFM Caroline Slingeland
(2095) (w)
0.5 -0.5
Marc Jonker
(2303)
- Jan van der Veen
(2033)
0.5 - 0.5
Guido van Mierlo
(2069)
- Ludger Höllman
(2204)
0 - 1
Morris Merza
(2036)
- Richard Hendriks
(2111)
1 - 0
Arnold Fryling
(2108)
- Bram Klapwijk
(2136)
1 - 0
Pim Heijne
(1956)
- Johan Offringa
(2008)
0.5 - 0.5
René Renders
(2017)
- Freerk van der Meulen
(1949)
0.5 - 0.5
Jim Klinge
(1958)
- Hendrik de Groot
(1982)
0 - 1

Overige uitslagen:

ASV 3 - Groningen 2 3.5 - 4.5
ESGOO 2 - Almelo 5.5 - 2.5
UVS 2 - Doetinchem 2.5 - 5.5
Philidor 1847 2 - WSG Winterswijk 5 - 3

 

 

---------------------------------------------------------

Deventer, 17 december 2011

Ronde 4; Ruime overwinning Pallas 1 op ASV 3

Pallas 1 heeft thuis de match tegen ASV 3 met 6 - 2 gewonnen.

Guido van Mierlo, Bas van Roosmalen, Arnold Fryling en Jim Klinge wonnen, terwijl Morris Merza, Koen Lambrechts, Pim Heijne en René Renders remiseerden.

Een verslag is te vinden op het Forum:


Uitslagen ronde 4
DSG Pallas - ASV 3 6 - 2
Morris Merza
(2036)
- Wouter Abrahamse
(2052) (w)
0.5 - 0.5
Guido van Mierlo
(2069)
- Jochem Woestenburg
(2028)
1 - 0
Koen Lambrechts
(2256)
- Theo Jurrius
(2013)
0.5 - 0.5
Pim Heijne
(1956)
- Remco Gerlich
(1944)
0.5 - 0.5
Bas van Roosmalen
(2177)
- Tony Hogerhorst
(1865)
1 - 0
Arnold Fryling
(2108)
- Fred Reulink
(2007)
1 - 0
René Renders
(2017)
- Daan Holtackers
(2006)
0.5 - 0.5
Jim Klinge
(1958)
- Kees Sep
(1911)
1 - 0

Overige uitslagen:

XiData Hardenberg - Philidor 1847 2 4 - 4
WSG Winterswijk - UVS 2 4 - 4
Doetinchem - ESGOO 2 4 - 4
Almelo - Groningen 2 2.5 - 5.5

 

 

---------------------------------------------------------

Leeuwarden, 26 november 2011

Ronde 3; Verlies Pallas 1

Pallas 1 heeft de belangrijke ontmoeting tegen Philidor 1847 2 nipt verloren.

Een verslag deze nederlaag met alle randverschijnselen is te vinden op het Forum:


Uitslagen ronde 3
Philidor 1847 2 - DSG Pallas 4.5 - 3.5
Auke van der Heide
(2161)
- Morris Merza
(2114) (w)
0.5 - 0.5
FM Maarten Etmans
(2035)
- Koen Lambrechts
(2278)
0 - 1
Wessel van der Berg
(2006)
- Guido van Mierlo
(2054)
0.5 - 0.5
Jippe Kamstra
(2065)
- Arnold Fryling
(2102)
1 - 0
Siegbert de Jong
(1872)
- Pim Heijne
(2001)
0 - 1
Rob van der Meer
(1853)
- Guy Bielderman
(1983)
1 - 0
Erik Kruit
(1891)
- René Renders
(2009)
1 - 0
Rowan van Dijk
(1661)
- Jim Klinge
(1974)
0.5 - 0.5

Overige uitslagen:

ASV 3 - Almelo 6 - 2
Groningen 2 - Doetinchem 4.5 - 3.5
ESGOO 2 - WSG Winterswijk 4.5 - 3.5
UVS 2 - XiData Hardenberg 3 - 5

 

 

---------------------------------------------------------

Schalkhaar, 29 oktober 2011

Ronde 2; Pallas 1 zet iets recht

Na de nederlaag tegen UVS 2 vorig seizoen, heeft Pallas 1 revanche gehaald. Om 18.00 uur stond er een 8 - 0 overwinning op het scorebord.

Een voortgangsverslag is te vinden op het Forum:

Inmiddels is ook het wedstrijdverslag van René verschenen:


Uitslagen ronde 2
DSG Pallas - UVS 2 8 - 0
Morris Merza
(2114)
- Wouter Dinjens
(1995) (w)
1 - 0
Koen Lambrechts
(2278)
- Rob Bisschops
(2050)
1 - 0
Guido van Mierlo
(2054)
- Ruud van der Spoel
(1948)
1 - 0
Arnold Fryling
(2102)
- Thomas Willemse
(1925)
1 - 0
Pim Heijne
(2001)
- Arno Sprinkhuizen
(1960)
1 - 0
Jim Klinge
(1974)
- Chirst Verstegen
(1895)
1 - 0
Robbert Biesterbos
(1913)
- Klaus Wüstefled
(1865)
1 - 0
René Renders
(2009)
- Michiel de Kruyf
(1839)
1 - 0

Overige uitslagen:

Philidor 1847 2 - ASV 3 5.5 - 2.5
XiData Hardenberg - ESGOO 2 5 - 3
WSG Winterswijk - Groningen 2 1.5 - 6.5
Doetinchem - Almelo 3.5 - 4.5

 

 

---------------------------------------------------------

Enschede, 18 september 2011

Ronde 1; Voortvarende start Pallas 1

Pallas 1 heeft een voortvarende start gemaakt. In Enschede werd ESGOO 2 met grote cijfers verslagen.

Het enige halfje dat moest worden ingeleverd was een remise van Koen Lambrechts, vorig jaar nog (mede-)winnaar van het Wisselschild. Na deze eerste ronde staat het team bovenaan, twee bordpunten los van nummer twee.

Kijk voor het verloop en een volledig verslag op het forum:


Uitslagen ronde 1
ESGOO 2 - DSG Pallas 0.5 - 7.5
NO - Morris Merza
(2114) (w)
0 - 1
Frank Grube
(1996)
- Koen Lambrechts
(2278)
0.5 - 0.5
Norbert Raygrotzki
(1985)
- Guido van Mierlo
(2054)
0 - 1
Peter Schelwokat
(1889)
- Arnold Fryling
(2102)
0 - 1
Ivan Mancic
(-)
- Pim Heijne
(2001)
0 - 1
Remko Algera
(1746)
- Jim Klinge
(1974)
0 - 1
Kirsten Solberg
(1973)
- Guy Bielderman
(1983)
0 - 1
Robert van Delden
(1865)
- René Renders
(2009)
0 - 1

Overige uitslagen:

ASV 3 - Doetinchem 3.5 - 4.5
Almelo - WSG Winterswijk 5.5 - 2.5
Groningen 2 - XiData Hardenberg 4.5 - 3.5
UVS 2 - Philidor 1847 2 2.5 - 5.5

 

 

Eindstand
ronde 1
ronde 2
ronde 3
ronde 4
ronde 5
ronde 6
ronde 7
ronde 8
ronde 9